Czy warto kupić program magazynowy LoMag?

Program magazynowy LoMag powstał, by zarządzanie magazynem już nigdy nie było skomplikowane, czasochłonne i problematyczne. Ten program do magazynu można bardzo łatwo wdrożyć w dowolnym biznesowym środowisku, które korzysta z takiego zaplecza, jak magazyn.

Łatwa obsługa LoMag

Zastanawiając się nad tym, jakie oprogramowanie magazynowe warto kupić, najlepiej rozważyć wybór tego, który najlepiej sprawdzi się w naszym konkretnym przypadku. Jeśli prowadzimy firmę, którą można zaliczyć do niewielkich, bądź średnich przedsiębiorstw, wtedy warto wziąć pod uwagę oprogramowanie LoMag. Aplikacja ta jest wyjątkowo prosta, wyposażona w intuicyjny interfejs, który można określić mianem przyjaznego dla osoby, która korzysta z tego oprogramowania. Program stworzony w nowoczesnej technologii Microsoft .Net jest tak samo wydajny, gdy korzysta się z niego na pojedynczym stanowisku, jak i wówczas, gdy pracuje się na nim w sieci.

Już po kilku minutach korzystania z tego oprogramowania można bardzo szybko wykonać pierwsze czynności, na przykład zarządzać ruchami magazynowymi, jak dostawa i sprzedaż. Przekonamy się o tym, że dodawanie kolejnych rekordów do bazy danych w tym temacie jest wyjątkowo proste. Jeśli będziemy chcieli dodać informacje dotyczące dostawy, musimy jedynie nacisnąć przycisk na pasku narzędzi, bądź też wybrać określoną funkcję z menu Magazyn.

Profesjonalne zarządzanie magazynem

Jeśli będziemy korzystać z programu LoMag, zauważymy, że dzięki jego funkcjonalności wprowadzanie zmian i przekładanie ich na wartość poszczególnych towarów nie będzie żmudnym i niewdzięcznym zajęciem. Wręcz przeciwnie – jeśli stworzymy oddzielne dokumenty korekt i pliki ruchów magazynowych, program tak naprawdę całą pracę wykona samodzielnie, nie popełniając żadnego błędu. W ten sposób stan magazynu jest nieustannie aktualizowany, w tym wtedy, gdy wprowadza się przecenę asortymentu, czy remanenty.

Kompatybilny i komunikatywny program

Program LoMag można określić mianem kompatybilnego, ponieważ bez zarzutu współpracuje z czytnikami kodów kreskowych i drukarkami etykiet. Korzystając z tego oprogramowania, można bardzo szybko dodawać kolejne towary do bazy danych. Wystarczy tylko właściwie skonfigurować interfejs, ustawiając, by można było wprowadzać kolejne produkty za pośrednictwem czytnika, bądź też czytnika i klawiatury. By taka praca przebiegała płynnie i szybko, można korzystać ze skrótów klawiszowych, które zostały przypisane do operacji, jakie wykonuje się najczęściej.

Darmowy program i pełna funkcjonalność

Darmowy program do magazynu LoMag już od pierwszego uruchomienia potrafi pokazać, na co go stać. Bezpłatny program magazynowy działa analogicznie do programu płatnego. Różnica polega na tym, że z wersji bezpłatnej można korzystać tylko przez trzydzieści kolejnych uruchomień. Gdy wyczerpie się ostatnią możliwość obsługiwania programu za darmo, można wówczas zdecydować się na wykupienie płatnej wersji. W praktyce oznacza to otrzymanie licencji i możliwość kontynuowania podjętych działań w wersji demonstracyjnej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here