Gry debiutujące we wrześniu 2018 roku

Każdego miesiąca na rynku gier pojawia się co najmniej kilka ciekawych propozycji. Warto poznać najlepsze gry debiutujące we wrześniu 2018 roku. Na które pozycje warto zwrócić szczególną uwagę?

Gry debiutujące we wrześniu 2018 roku — Monster Hunter World

Ten tytuł to gra action-RPG, która została wyprodukowana i wydana przez firmę Capcom. Mimo iż World nie posiada numeracji, jest czwartą pełnoprawną odsłoną serii Monster Hunter. Gracz wciela się w buty łowcy, który po tym, jak trafił do Nowego Świata, ma zbadać fenomen migracji wielkich smoków.

Gry debiutujące we wrześniu 2018 roku — Gone Home

Ta gra wyprodukowana i wydana przez studio Fullbright Company pozwala wcielić się w postać Kaitlin Greenbriar, która chce odkryć, gdzie podziała się jej rodzina.

Gry debiutujące we wrześniu 2018 roku — Wasteland 2

Wasteland 2 to gra kolejna gra RPG. Wyprodukowało ją niezależne studio inXile Entertainment, a wydało Deep Silver. Co ciekawe gra powstała dzięki środkom zebranym na Kickstarterze. Gracz wciela się tu w członka oddziału Desert Rangers i próbuje zbadać przyczynę śmierci jednego z dowódców.

Gry debiutujące we wrześniu 2018 roku — Broken Sword: The Serpent’s Curse

Ta pozycja to gra przygodowa typu point-and-click, którą wyprodukowało studio Revolution Software. Celem jest rozwikłanie intrygi zaginionego obrazu, który został skradziony przez faszystów jeszcze przed wojną. W celu rozwikłania zagadki gracz musi odwiedzić współczesny Paryż, Londyn czy Turcję.

Gry debiutujące we wrześniu 2018 roku — FIFA 19

Tego tytułu od EA Sports nikomu szczególnie przedstawiać nie trzeba. Po raz kolejny gracz może wcielić się w najlepszych piłkarzy świata i wygrać wszystkie możliwe trofea.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here