Jak rozluźnić spięte mięśnie uda

Spięte mięśnie są często przyczyną dyskomfortu lub nawet bólu, jednak nie każdy z nas ma czas i środki, by korzystać z usług fizjoterapeutów lub masażystów. Na całe szczęście o niektóre partie mięśniowe możemy zadbać sami, są to na przykład uda. Po wymagającym treningu lub meczącym dniu przyjemnie jest rozmasować sobie obolałe i zmęczone nogi. Czego użyć, by rezultat był zadowalający, my zrelaksowani, a uda gotowe do kolejnego aktywnego dnia?

Broń na zastałe mięśnie

Ręczny masażer ud MediGun to praktyczne i innowacyjne urządzenie. Po pierwsze zasilany jest za pomocą akumulatora, dzięki czemu kable nie krępują nam ruchów, a zabieg możemy wykonać wszędzie, np. w domu po pracy lub na wakacjach po długim dniu spędzonym na górskich wycieczkach. Pomimo małych rozmiarów, tego rodzaju przenośne urządzenia zapewniają głęboki masaż ostukujący, a stosowane mogą być na całym ciele, nie tylko na udach. MediGun to nowe rozwiązanie, które staje się bardzo popularne ze względu na swoje zalety.

Po sesji, w której udział bierze taki masażer do ud, nasze mięśnie będą jak nowe, a zmęczenie i dyskomfort pozostaną tylko wspomnieniem. Urządzenia tego rodzaju pomagają nie tylko aktywnie spędzającym czas sportowcom, ale także przydatne są wszystkim pragnącym zadbać o swój wygląd i kondycję. Dzięki zastosowaniu ręcznego masażera możliwe jest stymulowanie trudnych rejonów ciała, takich jak pośladki czy właśnie uda.

Masaż we własnym fotelu

Zupełnie innym rodzajem urządzeń są stacjonarne masażery ud i stóp. Te nowoczesne i elegancko wykonane aparaty pozwalają na komfortowy masaż praktycznie całych nóg. Przykładem może być tutaj model Canoo V, który wyposażony został w specjalną nadstawkę do masażu ud, a ilość programów i ustawień jest na tyle duża, że zadowoli każdego użytkownika.

Dobrze wymasowane uda charakteryzują się lepszym ukrwieniem, brakiem opuchlizny czy obrzędów. Regularne zabiegi wpływają także na poprawę samopoczucia i dodają energii. Niewątpliwą zaletą, jaką charakteryzuje się taki masażer do ud, jest wygoda. Zabieg może być wykonywany o odpowiadającej nam porze, w fotelu lub na kanapie.

Bezpieczeństwo i elegancja

Warto dodać, by kupować tylko urządzenia z pewnego źródła, w ten sposób mamy pewność, że sprzęt działa poprawnie i nie wyrządzi nam krzywdy. Produkty marki Casada oferują wysoką jakość, bezpieczeństwo, a dodatkowo są estetycznie wykonane i doskonale prezentują się w każdym rodzaju wnętrza. Dzięki nim możemy szybko i skutecznie się odprężyć, a nasze ciało zregenerować i utrzymywać w należytej formie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here