Najlepsze gry na prezent na święta 2019

Święta coraz bliżej. Jak każdego roku również nie inaczej i tym razem wielu będzie miało problem z zakupem prezentu, także dla nastolatka. Jako że z pewnością wiele godzin przesiaduje on przed komputerem lub konsolą, dobrym pomysłem będzie nowa i wciągająca gra komputerowa. Jeżeli nie jesteście na bieżąco z nowościami na rynku gier, nie ma się czym martwić. W tym wpisie znajdziecie kilka ciekawych tytułów, którymi nie pogardzi żaden nastolatek.

Call of Duty: Modern Warfare

Dla każdego miłośnika strzelanek serii Call of Duty szczególnie przedstawiać nie trzeba. Teraz pojawia się już szesnasta odsłona tej serii, a zarazem reboot podserii Modern Warfare, za którym stoi studio Infinity Ward. Gracz wciela się w elitarnych żołnierzy i bierze udział w operacjach militarnych na całym świecie. Poza kampanią fabularną gra daje także możliwość rywalizacji, która oparta jest o tryb multiplayer oraz moduł kooperacyjny.

Planet Zoo

Jeżeli interesują Was nieco mniej wstrząsające i brutalne gry, a Wasze dziecko jest prawdziwym strategiem, na Allegro znajdziecie też tytuł Planet Zoo. Jest to strategia ekonomiczna studia Frontier Developments. Jak nie trudno się domyślić, gracz wciela się tutaj w zarządcę ogrodu zoologicznego. Gra jest naprawdę realistyczna, posiadając dobrze odwzorowane zwierzęta, ich własne charaktery i szczegółowo opisane potrzeby. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ studio odpowiadające za ten tytuł na swoim koncie ma m.in. Zoo Tycoon z 2013 roku oraz grę Planet Coaster.

FIFA 20

Jeżeli Wasz syn czy wnuczek lubi piłkę nożną, tego tytułu nie może zabraknąć na jego półce. FIFA 20 to kolejna odsłona serii gier piłkarskich od studia EA Sports. Gracz może kierować prawdziwymi drużynami oraz zawodnikami, grając przeciwko sztucznej inteligencji, ale i innym graczom. Ten tytuł oraz wiele innych gier i to nie tylko sportowych znajdziecie TUTAJ.

Need for Speed: Heat

Kolejna odsłona znakomitej serii gier wyścigowych. W Need for Speed: Heat gracz trafia do Palm City, gdzie w ciągu dnia bierze udział w mistrzostwach Speedhunters Showdown, ale już w nocy walczy o zwycięstwo w nielegalnych wyścigach ulicznych. Nie ma lepszej pozycji dla nastolatków zapatrzonych w szybkie samochody.

Farmer’s Dynasty

Po raz kolejny nieco mniej porywający, ale za to niezwykle wciągający tytuł. Farmer’s Dynasty to symulator farmy, za którym stoi studio Toplitz Productions. Gracz wciela się w początkującego farmera, który swoje gospodarstwo odziedziczył po zmarłym dziadku. Musi on doprowadzić zrujnowaną farmę do porządku oraz zarobić wystarczająco dużo środków, aby rozpocząć proces modernizacji. Farmer musi dbać o swoje gospodarstwo i znajdujące się na nim zwierzęta, a wraz z biegiem gry może nawet założyć rodzinę i doczekać się potomstwa.

Oczywiście są to tylko niektóre tytuły warte bliższej uwagi. Wiele gier znajdziecie pod linkami https://allegro.pl/kategoria/gry-na-konsole-82326 (dla gier na konsole) i https://allegro.pl/kategoria/komputerowe-pc-45713 (dla gier na PC).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here