Rekordowa sprzedaż smartfona Oppo Realme 2

Sprzedaż smartfona Oppo Realme 2 może imponować. Do znalezienia nabywców dla 200 tysięcy egzemplarzy tego modelu potrzeba było zaledwie pięciu minut.

Sprzedaż w formie flash sale

Sprzedaż miała formę flash sale. Dla niewtajemniczonych warto wytłumaczyć, że jest to bardzo popularna forma sprzedaży smartfonów w Azji. Sprzedaż startuje tu o określonej porze i trwa do wyczerpania zapasów. Przy tego typu akcjach często padają wszelkiego rodzaju rekordy. Nie inaczej było i tym razem, kiedy to w pięć minut sprzedaż smartfona Oppo Realme 2 osiągnęła liczbę 200 tysięcy telefonów.

Charakterystyka smartfona Oppo Realme 2

Warto odnieść się też do charakterystyki tego smartfona, choć będzie on przeznaczony na rynek indyjski. Określić można go jako model ze średniej półki, który ma przekątną 6,2 cala i rozdzielczość 720 × 1520 pikseli. Jego procesorem jest układ Qualcomm Snapdragon 450 wspierany przez 3 lub 4 GB pamięci RAM. Dodatkowo wyposażono go w 32 lub 64 GB pamięci wewnętrznej, podwójny aparat o rozdzielczości 13 i 2 Mpix oraz baterię o pojemności 4230 mAh. Niestety nie znajdziemy w nim raczej szkła ochronnego Gorilla Glass szóstej generacji, o którym więcej pisaliśmy w artykule pt. Charakterystyka szkła Gorilla Glass 6, ale i pod tym względem nie powinno być najgorzej.

Winni jesteśmy jeszcze jego cenę, która zależna jest od specyfikacji. Smartfon z 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej kosztował będzie 110 euro, za model 4/64 GB zapłacić przyjdzie o 20 euro więcej. Regularna sprzedaż smartfona Oppo Realme 2 ruszy w październiku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here