Play zaoferuje aż do 1TB pakietu transferu danych z pełną prędkością

Na konferencji prasowej operatora sieci komórkowej Play zaprezentowana nową ofertę dla klientów indywidualnych. Play zaoferuje bowiem aż do 1TB pakietu transferu danych z pełną prędkością za około 200zł miesięcznie.

Nowe rozdanie mobilnego transferu

fot. Play

Najtańszy pakiet w ofercie Play ma się rozpoczynać od 45zł miesięcznie i oferowane w nim będzie 50GB transferu. W tej cenie prócz wspomnianego pakietu danych Klient otrzyma od Play przenośny router Wi-Fi.

Kolejne pakiety to odpowiednio za 60zł miesięcznie 100GB internetu, za 70zł miesięcznie 200GB internetu, za 80zł miesięcznie 300GB internetu oraz 1TB miesięcznie za 200zł.

Wszystkie pakiety posiadają nielimitowany transfer i w każdym z pakietów znajduje się pula GB która oferuje transfer danych z pełną prędkością. Jeśli przekroczymy dany pakiet, dla przykładu 300GB miesięcznie to szybkość transferu danych zostanie nam zmniejszona. W praktyce zmniejszenie tej prędkości oznacza „inwalidztwo” działania transferu danych, gdyż jego prędkość transferu danych jest wówczas bardzo niska.

Play zaoferował również pakiety domowe jak i nowe pakiety dla rodzin. Jeśli chcecie się zapoznać z pełną ofertą to odsyłamy Was do źródła, czyli blogu prasowego blogplay.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here