Gdzie kupić nową ładowarkę do laptopa?

[REKLAMA]

Może się wydawać, że wybór ładowarki do laptopa nie jest niczym trudnym i skomplikowanym. Niestety, zdarza się bardzo często, że wybór nieodpowiedniego produktu może skończyć się nawet zniszczeniem sprzętu. Wynika to przede wszystkim z niestabilnego prądu ładowania, jak również kiepskiej jakości wymiennych wtyczek. Dlatego sprawdzamy, jak wybrać optymalną ładowarkę do naszego komputera mobilnego. Podpowiadamy też, gdzie szukać takiego produktu.

Nowa ładowarka do laptopa po parametrach technicznych

Jeżeli chcesz wybrać ładowarkę do swojego laptopa, jej wyboru możesz dokonać po parametrach technicznych. Poszukaj nalepki znamionowej na swoim sprzęcie. Zwykle znajduje się ona na spodzie laptopa bądź pod baterią. Skup się na parametrach „INPUT” lub „DC”. Identyczne wartości znajdziesz na zasilaczu, aczkolwiek tutaj kluczowy jest parametr wyjścia („OUTPUT”). Najważniejsze są dwa parametry, czyli napięcie podawane w voltach (V) oraz natężenie wyrażane w amperach (A). Jak będziesz znać te parametry, następnie możesz zacząć szukać zasilacza.

Nowa ładowarka po modelu oryginalnego zasilacza

Żeby mieć pewność, że nabywasz zasilacz odpowiedni do swojego sprzętu, możesz sprawdzić model oryginału. Najprościej sprawdzić go po tabliczce znamionowej. Poszukaj informacji „Part no” lub „Model”.

Pamiętaj jednak, że producenci na tabliczce umieszczają jedynie parametry prądowe. Ważny jest także rodzaj, kształt oraz wymiary wtyku. Weź pod uwagę, że na rynku jest kilkanaście powszechnie stosowanych standardów złączy. Możesz wspomóc się suwmiarką, dzięki której zmierzysz średnicę wewnętrzną oraz zewnętrzną wejścia.

Nowa ładowarka po modelu laptopa

Wydaje się, że najprościej znaleźć sprzęt po modelu laptopa. Również tych informacji szukaj na tabliczce znamionowej. Powinny się one znajdować również na opakowaniu po komputerze oraz jego instrukcji. Jeżeli znasz model, możesz skorzystać z oferty sklepu, gdzie szukasz ładowarki. Dobrym wyborem jest sklep AkcesoriaMarket.pl, gdzie nabędziesz tanie i solidne ładowarki.

Jaka ładowarka do laptopa – nowa czy używana?

Jeżeli kupujesz ładowarkę do swojego laptopa, obok drogich i oryginalnych produktów możesz wybierać pośród wielu zamienników. Oczywiście koniecznie musisz zadbać o to, żeby były to zamienniki wysokiej jakości. Wybór jest na tyle szeroki, że na pewno znajdziesz tam produkt dla siebie optymalny. Pamiętaj, żeby dobrać go właściwie pod względem parametrów technicznych, co nie jest trudne, jeżeli skorzystasz z oferty sklepu AkcesoriaMarket.pl.

Wystarczy, że wpiszesz tam model swojego laptopa, aby po chwili mieć do wyboru wiele zasilaczy, które są kompatybilne z Twoim urządzeniem. Ważne, żeby nie podłączać słabszego zasilacza. Natężenie prądu ładowarki powinno być przynajmniej równe natężeniu podawanemu na laptopie.

Co nie jest bez znaczenia, mimo iż są to zamienniki, posiadają one certyfikaty jakości. To produkty w 100% testowane i kompatybilne z tysiącami różnych modeli laptopów. Jednocześnie są to produkty zdecydowanie tańsze od oryginalnych tego typu akcesoriów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here