Aftershokz – najbezpieczniejsze słuchawki na świecie

[REKLAMA]

Wszystko, co dobre powinno zostać dobrym do samego końca i w każdym przypadku. Do najpopularniejszych form rozrywki i firmy relaksu należy zdecydowanie słuchanie muzyki.

Poza słuchaniem ulubionych kawałków w domu często przenosimy tą przyjemność do miasta lub sportu. Nie trudno znaleźć biegaczy lub rowerzystów, którzy podczas uprawiania ulubionej dyscypliny chcą mieć w uszach fajny kawałek. Mimo tego, że na pewno pomaga to w zmotywowaniu do osiągania lepszych wyników to niestety nie jest bezpieczne. Na szczęście jest jednak firma Aftershokz, która specjalizuje się w jednym produkcie, ale robi go najlepiej. Są to słuchawki, które dzięki technologii przewodnictwa kostnego przekazują dźwięk przez kość. Inaczej mówiąc zakłada się je na wysokości kości policzkowej, a ucho jest całkowicie odkryte. Dzięki temu świetnie słychać zarówno muzykę jak i otoczenie. Producent zadbał o wszystkie istotne kwestie techniczne. Słuchawki są bezprzewodowe, więc nie trzeba się martwić kablem, a na pełnym naładowaniu są w stanie grać do 6 godzin. Całość obsługuje się za pomocą jednego przycisku, dzięki któremu można chociażby odebrać połączenie telefoniczne.

Aftershokzy są lekkie i giętkie, dzięki czemu bardzo wygodnie leżą na naszej głowie. Stworzone z myślą o biegaczach i rowerzystach słuchawki zyskały wielu zwolenników chociażby wśród kierowców, którzy podczas jazdy mogą bezpiecznie rozmawiać przez telefon lub słuchać muzyki i słyszeć nadjeżdżające auta lub wśród mam, które na spacerach mogą słyszeć jednocześnie dzieci i całe otoczenie. Liczba zastosowań jest naprawdę duża i ogranicza się jedynie kreatywność, bo o wszystkie istotne kwestie technologiczne zadbał producent. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here