iOS 12 beta 12 public beta 10 dostępna

Apple udostępniło kolejną, wydaje się już naprawdę ostatnią wersję beta systemu iOS 12 dla deweloperów i publicznych beta testerów.

iOS 12 Beta 12 public beta 10 zawiera już tylko i wyłącznie kosmetyczne poprawki błędów co oznacza, że jesteśmy co raz bliżej finalnej wersji iOS 12. Tym samym został pobity przez Apple rekord liczby wydanych wersji beta. Aktualizacja została wydana tylko kilka dni po poprzedniej becie co może świadczyć o znalazieniu poważniejszego błędu wymagającego aktualizacji od zaraz.

Kolejna beta oznacza również, ze jesteśmy co raz bliżej wersji finalnej.

Aktualizacja ta naprawia jeden, denerwujący błąd. Mianowicie nagminnie pojawiające się powiadomienie o uaktualnieniu którego tak na prawdę nie ma.

Kiedy wersja finalna?

Premiera nowej wersji systemu iOS 12 przewidziana jest na koniec września. Dokładnej daty premiery finalnej wersji powyższych oprogramowań niestety nie znamy.

iOS 12 zostanie udostępniony na dokładnie tą samą listę urządzeń od Apple co iOS 11 – w skrócie oznacza to, że nawet najstarsze „mobilne jabłka” dostaną aktualizację do najnowszego systemu iOS.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here